fbpx
logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Signus | creative studio

Tím skvelých ľudí, ktorí milujú svoju prácu.

História

Spoločnosť Signus založili v roku 2008 traja kamaráti, ktorí zdieľali rovnaký cieľ, ktorým bolo (v tom čase) vytváranie kreatívnych polepov pre klientov. Názov Signus vychádza z anglického slovného spojenia sign us (podpíšte to s nami) :). Pôvodne sme sa venovali najmä výrobe reklamy a printom. Hladní po vzdelávaní sme sa postupne vyprofilovali na agentúru, ktorá prináša svojim klientom komplexné reklamné a marketingové služby. A dnes tu stojíme pred vami pripravení na akúkoľvek požiadavku z (on-line aj off-line) marketingovej oblasti.

Naše znalosti a skúsenosti

Social Media marketing 0
Tvorba webov a e-shopov 0
Grafické služby 0
PR & Marketing 0

Naša filozofia a poslanie

Staviame na našich znalostiach, dlhoročných skúsenostiach a proklientskom prístupe.

Staviame na našom know-how, dlhoročných skúsenostiach a individualistickom prístupe ku zákazníkom. Neustálym vzdelávaním sa a zisťovaním aktuálnych potrieb klientov a trhu vieme vytvárať efektívne kampane na mieru so želaným efektom. Poslaním Signus je prinášať klientom nových zákazníkov a udržať si už tých existujúcich.

Našou prácou je zviditeľniť tú vašu.