logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Tvorba webov a e-shopov

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnom mieste. U nás si nekupujete iba webový priestor či prepracovaný design. Dáme vám lokalitu, na ktorú sa bude vaša cieľová skupina rada vracať, pretože tam jednoducho nájde informácie, obsah, či produkty, ktoré hľadá.

Dôkazom sú desiatky realizovaných projektov.

Tvorba webov a e-shopov

UX a UI dizajn

Hovorí sa, že dizajn predáva. V našej spoločnosti vieme, aký je dizajn dôležitý, preto nám pri návrhu vášho webu neunikne žiadny detail. Analyzujeme, porovnávame, realizujeme.

Tvorba webov a e-shopov

Development

Naši programátori sa nezľaknú žiadnej výzvy a spoločne uskutočníme vaše predstavy. Môžete si vybrať custom riešenie, zaužívané cms, alebo dynamické html stránky, je to len na Vás.

Tvorba webov a e-shopov

SEO – optimalizácia

SEO optimalizácia nám otvára cestu k zviditeľneniu webovej stránky na popredných miestach v Google vyhľadávači. Dôsledná SEO nastavenia sú zárukou dlhodobého udržania tejto pozície.

Tvorba webov a e-shopov

Servisná podpora

Je dôležité, aby váš web fungoval nonstop a bez výpadkov. Rovnako je potrebné aktualizovať jeho obsah. My vám zaručíme kľudný spánok, zatiaľ čo naši špecialisti sa postarajú o jeho hladký chod.

Potrebujete nový web alebo e-shop?

Dohodnite si stretnutie –>