fbpx
logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Tvorba webov a e-shopov

Ak potrebujete moderný a efektívny web, ktorý vám bude zarábať peniaze, ste na správnej (webovej) adrese. U nás si nekupujete iba webový priestor či esteticky vábivý design. Dáme vám lokalitu, na ktorú sa bude vaša cieľová skupina rada vracať, pretože tam prehľadne nájde informácie, obsah, či služby a produkty, ktoré hľadá.

Dôkaz?  Desiatky úspešne zrealizovaných projektov.

Tvorba webov a e-shopov

UX a UI dizajn

Hovorí sa, že dizajn predáva. A toto môžeme len potvrdiť. Na prvý pohľad prívetivá stránka je alfou a omegou úspechu, preto nám pri návrhu vášho webu neunikne žiadny detail. Analyzujeme, porovnávame a realizujeme vizuálnu pastvu pre oči

Tvorba webov a e-shopov

Development

Naši programátori sa nezľaknú žiadnej výzvy, spoločne uskutočníme všetky vaše nápady. Môžete si vybrať custom riešenie, zaužívané cms, alebo dynamické html stránky, je to len a len na vás.

Tvorba webov a e-shopov

On-Page SEO

Kvalitné nastavenie on-page SEO po technickej stránke nám otvára cestu k zviditeľneniu webovej stránky na popredných miestach v Google vyhľadávači. Dôsledné SEO nastavenia sú zárukou dlhodobého udržania tejto pozície.

Tvorba webov a e-shopov

Servisná podpora

Je dôležité, aby váš web fungoval nonstop a bez výpadkov. Rovnako je potrebné pravidelne aktualizovať jeho obsah. My vám zaručíme kľudný spánok, zatiaľ čo naši špecialisti sa postarajú o hladký chod webu bez nutnosti vašej asistencie.

Potrebujete nový web alebo e-shop?

Dohodnite si stretnutie –>