fbpx
logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Správa profilov na iných sociálnych sieťach

Pri každej sociálnej sieti prispôsobujeme obsah a komunikáciu na profiloch požiadavkám jednotlivých sietí a stanoveným cieľom. Každý klient má tiež iné požiadavky a inú cieľovú skupinu zákazníkov, preto je vhodné kombinovať niekoľko rôznych sociálnych sietí, aby sa dosiahol maximálny rast spoločnosti. Obľúbený je Instagram, YouTube, Twitter, Pinterest, či LinkedIn .

Je toho na vás veľa a začínate sa v tom strácať? Uľahčíme vám to.

Správa instagramu

Instagram

Správa firemného profilu na Instagrame. Tvorba a pravidelné pridávanie príspevkov, fotiek, videí. Pravidelné štatistiky a vyhodnocovanie kampaní. Práca s existujúcimi fanúšikmi, získavanie novej lojálnej fanúšikovskej základne.

Správa LinkedIn

LinkedIn

Správa firmeného profilu. Tvorba a pridávanie príspevkov s cieľom osloviť potencionálnych spolupracovníkov, zamestnancov, či klientov.

Správa youtube

YouTube

Vytvorenie a správa firemného YouTube kanála, ktorý je vhodným doplnom k iným sociálnym sieťam a aktivitám v rámci online marketingu.

Online marketing a reklama

Iné

Potrebujete pomoc aj s ďalšími sociálnymi sieťami ako sú Pinterest, Twitter, či Snapchat? Aj v tejto oblasti vám máme čo ponúknuť.

Potrebujete pomôcť so správou sociálnych sietí?

Dohodnite si stretnutie –>