logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Grafické služby

Na začiatku každého úspešného projektu stojí nápad a pochopenie vízie klienta. V našom tíme máme ľudí, ktorá dokážu pretaviť tieto predstavi do vizuálnej podoby.

Grafický dizajn dotvára obraz o vašej spoločnosti a jej úspechoch.

graficke-studio

Návrh loga

Potrebujete názov spoločnosti a logo. Vytvárame názvy, ktoré majú svoj príbeh na ktorom viete vybudovať Vašu značku. Okrem návrh loga, jeho farebnosti, či umietnenia, Vám pripravíme aj návrhy loga na rôznych propagačných materiáloch.

graficke-studio

Grafické práce

Navrhujeme viziky, letáky, plagáty, bružúry a iné materiály na prezentáciu Vašej spoločnosti. Všetko tieto návhry sú realizované po stretnutí s klientom, kde si prejdeme jeho predstavi a ciele. Samozrejmosťou je príprava kvalitných tlačových podkladov pre Vašu tlačiareň.

graficke-studio

Korporátna identita

Základom silnej spoločnosti je aj komplexná firemná identita. Či ide o novú spolčosnoť, značku alebo rebranding, pripravíme dizajn manuál a corporate identity. Tieto materiály Vám pomôžu v budovaní vizuálne identity spoločnosti.

graficke-studio

Grafika pre online

Potrebujete vyrobiť bannery, slidery, či iné reklamné formáty pre online reklamu, alebo sociálne médiá? Vďaka skúsenostiam z online marketingu Vám vieme navrhnúť tie správne grafiky pre Vás vo veľkostiach vhodných pre dané médiá.

Potrebujete logo, tlačoviny, či online materiály?

Dohodnite si stretnutie –>