fbpx
logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Grafické služby

Na začiatku každého úspešného projektu stojí nápad a pochopenie vízie klienta. V našom tíme máme ľudí, ktorí dokážu pretaviť tieto predstavy do vizuálnej podoby.

Grafický dizajn dotvára identitu vašej spoločnosti a obraz o jej úspechoch.

Grafické štúdio

Návrh loga

Potrebujete názov spoločnosti a logo. Vytvárame názvy, ktoré majú svoj príbeh, na ktorom viete vybudovať vašu značku. Okrem návrhu loga, jeho farebnosti, či umiestnenia vám pripravíme aj dizajny loga na rôznych propagačných materiáloch.

Grafické štúdio

Grafické práce

Vytvárame vizitky, letáky, plagáty, brožúry a iné materiály na prezentáciu vašej spoločnosti. Všetko je realizované po stretnutí, kde si prejdeme všetky predstavy a ciele. Samozrejmosťou je tiež príprava kvalitných tlačových podkladov.

Grafické štúdio

Korporátna identita

Základom silnej spoločnosti je aj komplexná firemná identita. Či ide o novú spoločnosť, značku alebo rebranding, pripravíme dizajn manuál a príťažlivú korporátnu identitu, vďaka ktorej budete zapamätateľní a odlíšiteľní v mori konkurencie.

Grafické štúdio

Grafika pre online

Potrebujete vyrobiť bannery, slidery, či iné reklamné formáty pre online reklamu, alebo sociálne médiá? Grafika kráča ruka v ruke s online marketingom, preto vám navrhneme vhodný dizajn na mieru konceptu vo veľkostiach vhodných pre dané médiá.

Potrebujete logo, tlačoviny, či online materiály?

Dohodnite si stretnutie –>